skip navigation

2019 Schedule by Division Updated 11/26 3:45 pm

´╗┐Rink Day Date Time Home Home Score Visitor Score Vistor Div
CMA Fri 29-Nov 8:00 AM Cape Cod Waves 0 7 KPW Warriors U10C
CMA Fri 29-Nov 9:10 AM Central MA Lady Revolution 0 4 MA Spitfires Minor U10C
CMA Fri 29-Nov 10:20 AM CT Northern Lights Maroon 0 4 Seacoast Spartans U10C
CMA Fri 29-Nov 11:30 AM Capital Wolves 2 2 Hingham Harborside U10B
CMA Fri 29-Nov 12:40 PM Natick Comets 2 1 Winchester Hockey U10B
CMA Fri 29-Nov 1:50 PM Rhode Island Sting 0 6 Lady Baked Beans U10AA
CMA Fri 29-Nov 3:00 PM KPW Warriors 3 1 Central MA Lady Revolution U10C
CMA Fri 29-Nov 4:10 PM MA Spitfires Minor 10 1 CT Northern Lights Maroon U10C
CMA Fri 29-Nov 5:20 PM Seacoast Spartans 4 0 Cape Cod Waves U10C
CMA Fri 29-Nov 6:30 PM Natick Comets 3 2 Capital Wolves U10B
CMA Fri 29-Nov 7:40 PM Hingham Harborside 0 2 Winchester Hockey U10B
CMA Sat 30-Nov 7:00 AM Central MA Lady Revolution 2 2 Seacoast Spartans U10C
CMA Sat 30-Nov 8:10 AM Cape Cod Waves 3 1 MA Spitfires Minor U10C
CMA Sat 30-Nov 9:20 AM CT Northern Lights Maroon 1 9 KPW Warriors U10C
CMA Sat 30-Nov 10:30 AM Lady Baked Beans 6 0 Boston Jr Terriors U10AA
CMA Sat 30-Nov 11:40 AM MA Spitfires Major 5 2 Bay State Breakers 1 U10AA
CMA Sat 30-Nov 12:50 PM Winchester Hockey 3 2 Capital Wolves U10B
CMA Sat 30-Nov 2:00 PM Boston Jr Terriors 3 1 Rhode Island Sting U10AA
CMA Sat 30-Nov 3:10 PM Hingham Harborside 2 7 Natick Comets U10B
CMA Sat 30-Nov 4:20 PM Consolation #5 Seed --Central MA Lady Revolution 6 0 #6 Seed--CT Northern Lights Silver U10C
CMA Sat 30-Nov 5:30 PM SF 1 #1 Seed -- KPW Warriors 3 0 #4 Seed-- Cape Cod Waves U10C
CMA Sat 30-Nov 6:40 PM SF 2 #2 Seed -- Seacoast Spartans 4 3 #3 Seed--MA Spitfire Minor U10C
CMA Sat 30-Nov 7:50 PM Bay State Breakers 1 4 5 Rhode Island Sting U10AA
CMA Sun 1-Dec 9:30 AM Consolation Game #3 Seed -- Capital Wolves 3 1 #4 Seed - Hingham Harborside U10B
CMA Sun 1-Dec 11:00 AM Championship Game SF 1 Winner - KPW Warriors 3 1 SF 2 Winner-- Seacoast Spartans U10C
Gallo Fri 29-Nov 7:45 AM Lady Baked Beans 3 2 Bay State Breakers 1 U10AA
Gallo Fri 29-Nov 8:55 AM New England Pride Blue 6 2 Bay State Breakers 2 U10A
Gallo Fri 29-Nov 10:05 AM Boston Jr Terriors 0 9 MA Spitfires Major U10AA
Gallo Fri 29-Nov 11:15 AM Lady Revolution 0 5 Stamford Lady Sharks U14C
Gallo Fri 29-Nov 12:25 PM MA Spitfire Major 2 3 0 New England Pride Blue U10A
Gallo Fri 29-Nov 1:35 PM Marblehead Hollyhocks 1 3 Ma Spitfires Blue U12B
Gallo Fri 29-Nov 2:45 PM Natick Comets 3 3 Winchester Sachem U12B
Gallo Fri 29-Nov 3:55 PM KP Walpole 1 2 MA Spitfire Minor U12C
HYCCB Fri 29-Nov 8:15 AM Bay State Breakers 3 3 Boston Bandits U12AA
HYCCB Fri 29-Nov 9:25 AM Seacoast Spartans 1 2 Cape Cod Waves Blue U12AA
HYCCB Fri 29-Nov 10:35 AM Bay State Breakers Black 4 0 Capital Wolves U12A
HYCCB Fri 29-Nov 2:00 PM NE Wildcats Black 0 0 Shoreline Sharks U12A
HYCCB Fri 29-Nov 3:10 PM Stamford Lady Sharks 1 9 Assabet Girls U12C
HYCCB Fri 29-Nov 4:20 PM Franklin Flyers 7 0 Lady Revolution U14C
HYCCB Fri 29-Nov 5:30 PM Natick Comets 3 2 Stamford Lady Sharks U14C
HYCCB Fri 29-Nov 6:40 PM Boston Bandits 0 1 Cape Cod Waves Blue U12AA
HYCCB Fri 29-Nov 7:50 PM Stamford Lady Sharks 0 3 Lady Revolution Black U12C
HYCCB Sat 30-Nov 7:00 AM Capital Wolves 0 7 Lower Cape Coyotes U12C
HYCCB Sat 30-Nov 8:10 AM MA Spitfire Minor 2 5 CT Northern Lights U12C
HYCCB Sat 30-Nov 9:20 AM Capital Wolves 0 6 Shoreline Sharks U12A
HYCCB Sat 30-Nov 10:30 AM NE Wildcats Black 2 1 Bay State Breakers Black U12A
HYCCB Sat 30-Nov 11:40 AM CT Northern Lights 6 1 KP Walpole U12C
HYCCB Sat 30-Nov 12:50 PM MA Spitfire Minor 7 1 Capital Wolves U12C
HYCCB Sat 30-Nov 4:00 PM Shoreline Sharks 2 0 Bay State Breakers Black U12A
HYCCB Sat 30-Nov 5:10 PM Capital Wolves 4 2 NE Wildcats Black U12A
HYCCB Sat 30-Nov 6:20 PM Lower Cape Coyotes 8 0 KWP Walpole U12C
HYCCB Sat 30-Nov 7:30 PM Lady Revolution Black 1 5 Assabet Girls U12C
HYCCB Sat 30-Nov 8:40 PM Consolation #5 Seed --Boston Lady Bandits 4 2 #6 Seed --CT Northern Lights Maroon U14A
HYCCB Sun 1-Dec 7:00 AM Consolation Game #3 Seed--Bay State Breakers 5 2 #4 Seed -- Capital Wolves U12A
HYCCB Sun 1-Dec 8:10 AM SF 1 #1 Seed Bayview -- Cape Cod Waves White 2 5 #2 Seed -- Cape Cod Bay - Lower Cape Coyotes U12C
HYCCB Sun 1-Dec 9:20 AM Championship Game #1 Seed --Natick Comets 2 0 #2 Seed--Stanford Lady Sharks U14C
HYCCK Fri 29-Nov 8:00 AM Assobet White Major 1 2 Barnstable Lady Raiders U14B
HYCCK Fri 29-Nov 9:10 AM Amherst Hockey 1 2 Capital Wolves U14B
HYCCK Fri 29-Nov 10:20 AM Boston Lady Bandits 0 4 Dynamo HC VT U14A
HYCCK Fri 29-Nov 11:30 AM Charles RIver 3 0 East Coast Wizards U14A
HYCCK Fri 29-Nov 12:40 PM CT Northern Lights Maroon 1 6 New England Pioneers U14A
HYCCK Fri 29-Nov 1:50 PM Nantucket Nor'easters 2 3 Assobet White Major U14B
HYCCK Fri 29-Nov 3:00 PM Amherst Hockey 2 2 Barnstable Lady Raiders U14B
HYCCK Fri 29-Nov 4:10 PM Dynamo HC VT 3 0 Charles RIver U14A
HYCCK Fri 29-Nov 5:20 PM East Coast Wizards 7 1 CT Northern Lights Maroon U14A
HYCCK Fri 29-Nov 6:30 PM New England Pioneers 2 2 Boston Lady Bandits U14A
HYCCK Fri 29-Nov 7:40 PM Nantucket Nor'easters 4 3 Capital Wolves U14B
HYCCK Sat 30-Nov 7:15 AM Cape Cod Waves Blue 3 0 Bay State Breakers U12AA
HYCCK Sat 30-Nov 8:25 AM Boston Bandits 3 2 Seacoast Spartans U12AA
HYCCK Sat 30-Nov 9:35 AM Assobet White Major 2 0 Amherst Hockey U14B
HYCCK Sat 30-Nov 10:45 AM Capital Wolves 0 4 Barnstable Lady Raiders U14B
HYCCK Sat 30-Nov 11:55 AM CT Northern Lights Maroon 1 6 Dynamo HC VT U14A
HYCCK Sat 30-Nov 1:05 PM Boston Lady Bandits 2 2 East Coast Wizards U14A
HYCCK Sat 30-Nov 2:15 PM Charles RIver 4 0 New England Pioneers U14A
HYCCK Sat 30-Nov 3:25 PM Barnstable Lady Raiders 2 2 Nantucket Nor'easters U14B
HYCCK Sat 30-Nov 4:35 PM Winchester Sachem 0 1 Marblehead Hollyhocks U12B
HYCCK Sat 30-Nov 5:45 PM Ma Spitfires Blue 4 0 Natick Comets U12B
HYCCK Sat 30-Nov 6:55 PM SF 1 #1 Seed --Dynamo HC VT 3 2 #4 Seed --New England Pioneers U14A
HYCCK Sat 30-Nov 8:05 PM SF 2 #2 Seed --Charles River 1 0 #3 Seed-- East Coast Wizards U14A
HYCCK Sun 1-Dec 7:15 AM Consolation Game #3 Seed -- Franklin Flyers 6 3 #4 Seed -- Lady Revolution U14C
HYCCK Sun 1-Dec 8:25 AM SF 2 #1 Seed Cape Cod Bay -- CT Northern Lights 4 1 #2 Bayview - Assabet Girls U12C
HYCCK Sun 1-Dec 9:35 AM Championship Game #1 Seed --Shoreline Sharks 1 2 #2 Seed --NE Wildcats Black U12A
HYCCK Sun 1-Dec 10:45 AM Championship Game #1 Seed -- Barnstable Lady Raiders 2 1 #2 Seed -- Assabet White Major U14B
HYCCK Sun 1-Dec 11:55 AM Championship SF 1 Winner -- Dynamo HC VT 3 1 SF 2 Winner -- Charles River U14A
HYCCK Sun 1-Dec 1:15 PM Championship SF 1 Winner -- Cape Cod Coyotes 5 4 SF 2 Winner --CT Northern Lights U12C
Tabor Fri 29-Nov 8:00 AM Natick Comets 6 4 Franklin Flyers U14C
Tabor Fri 29-Nov 9:10 AM Boston Jr Terriors 2 0 Charles River Blazers U10A
Tabor Fri 29-Nov 10:20 AM CT Polar Bears 2 1 East Coast Wizard U16/19A
Tabor Fri 29-Nov 11:30 AM Montclair Blues 2 2 Syracuse Nationals U16/19A
Tabor Fri 29-Nov 12:40 PM Cape Cod Waves 0 6 CT Northern Lights U16/19B
Tabor Fri 29-Nov 1:50 PM Maine Inferno 0 1 Milton Hockey U16/19B
Tabor Fri 29-Nov 3:00 PM CT Polar Bears 1 2 Syracuse Nationals U16/19A
Tabor Fri 29-Nov 4:10 PM East Coast Wizard 2 0 Montclair Blues U16/19A
Tabor Fri 29-Nov 5:20 PM Maine Inferno 7 0 Cape Cod Waves U16/19B
Tabor Fri 29-Nov 6:30 PM CT Northern Lights 3 2 Milton Hockey U16/19B
Tabor Sat 30-Nov 8:10 AM Stamford Lady Sharks 5 2 Franklin Flyers U14C
Tabor Sat 30-Nov 9:20 AM Lady Revolution 0 5 Natick Comets U14C
Tabor Sat 30-Nov 10:30 AM Syracuse Nationals 0 2 East Coast Wizard U16/19A
Tabor Sat 30-Nov 11:40 AM Montclair Blues 1 3 CT Polar Bears U16/19A
Tabor Sat 30-Nov 12:50 PM Milton Hockey 4 0 Cape Cod Waves U16/19B
Tabor Sat 30-Nov 2:00 PM CT Northern Lights 4 1 Maine Inferno U16/19B
Tabor Sat 30-Nov 3:10 PM Seacoast Spartans 3 0 Bay State Breakers U12AA
Tabor Sat 30-Nov 4:20 PM Consolation Game #3 Seed -- Syracuse Nationals 2 2 #4 Seed -- Montclair Blues U16/19A
Tabor Sat 30-Nov 5:30 PM Capital Wolves 0 2 Assobet White Major U14B
Tabor Sat 30-Nov 6:40 PM Amherst Hockey 3 4 Nantucket Nor'easters U14B
Tabor Sun 1-Dec 8:10 AM Consolation Game #3 Seed --Maine Inferno 2 1 #4 Seed --Cape Cod Waves U16/19B
Tabor Sun 1-Dec 9:20 AM Consolation Game #3 Seed -- Seacoast Spartans 1 0 #4 Seed -- Bay State Breakers U12AA
Tabor Sun 1-Dec 10:30 AM Championship Game #1 Seed -- Cape Cod Waves Blue 2 3 #2 Seed -- Boston Bandits U12AA
Tabor Sun 1-Dec 11:40 AM Championship Game #1 Seed -- CT Polar Bears 1 0 #2 Seed -- East Coast Wizards U16/19A
Tabor Sun 1-Dec 12:50 PM Championship Game #1 Seed -- CT Northern Lights 1 4 #2 Seed -- Milton Hockey U16/19B
TKA Fri 29-Nov 8:00 AM Capital Wolves 0 2 CT Northern Lights U12C
TKA Fri 29-Nov 9:10 AM Lower Cape Coyotes 2 2 MA Spitfire Minor U12C
TKA Fri 29-Nov 10:20 AM Assabet Girls 5 6 Cape Cod Waves White U12C
TKA Fri 29-Nov 11:30 AM Hingham Girls 2 1 Lady Revolution Black U12C
TKA Fri 29-Nov 12:40 PM KP Walpole 6 2 Capital Wolves U12C
TKA Fri 29-Nov 1:50 PM CT Northern Lights 4 2 Lower Cape Coyotes U12C
TKA Fri 29-Nov 3:00 PM Bay State Breakers 1 5 1 Boston Jr Terriors U10AA
TKA Fri 29-Nov 4:10 PM MA Spitfire Major 2 1 1 Charles River Blazers U10A
TKA Fri 29-Nov 5:20 PM Bay State Breakers 2 0 0 Boston Jr Terriors U10A
TKA Fri 29-Nov 6:30 PM Rhode Island Sting 1 10 MA Spitfires Major U10AA
TKA Fri 29-Nov 7:40 PM Cape Cod Waves White 6 4 Hingham Girls U12C
TKA Sat 30-Nov 7:00 AM New England Pride Blue 4 3 Boston Jr Terriors U10A
TKA Sat 30-Nov 8:10 AM Charles River Blazers 0 2 Bay State Breakers 2 U10A
TKA Sat 30-Nov 9:20 AM Natick Comets 4 2 Marblehead Hollyhocks U12B
TKA Sat 30-Nov 10:30 AM Ma Spitfires Blue 3 1 Winchester Sachem U12B
TKA Sat 30-Nov 11:40 AM Hingham Girls 4 1 Stamford Lady Sharks U12C
TKA Sat 30-Nov 12:50 PM Boston Jr Terriors 2 3 MA Spitfire Major 2 U10A
TKA Sat 30-Nov 2:00 PM Lady Revolution Black 2 1 Cape Cod Waves White U12C
TKA Sat 30-Nov 3:10 PM Assabet Girls 9 2 Hingham Girls U12C
TKA Sat 30-Nov 4:20 PM MA Spitfires Major 4 0 Lady Baked Beans U10AA
TKA Sat 30-Nov 5:30 PM Charles River Blazers 1 1 New England Pride Blue U10A
TKA Sat 30-Nov 6:40 PM Bay State Breakers 2 1 2 MA Spitfire Major 2 U10A
TKA Sat 30-Nov 7:50 PM Cape Cod Waves White 11 0 Stamford Lady Sharks U12C
TKA Sun 1-Dec 7:00 AM Consolation Game #3 Seed -- Marblehead Hollyhocks 3 2 #4 Seed -- Winchester Sachem U12B
TKA Sun 1-Dec 8:10 AM Championship Game #1 Seed --- MA Spitfire Blue 0 1 #2 Seed -- Natick Comets U12B
TKA Sun 1-Dec 9:30 AM Championship Game #1 Seed -- Natick Comets 5 1 #2 Seed -- Winchester Hockey U10B
TKA Sun 1-Dec 10:45 AM Championship Game #1 Seed -- MA Spitfires 1 0 #2 Seed -- NE Pride Blue U10A
TKA Sun 1-Dec 12:00 PM Championship Game #1 Seed -- MA Spitfire 1 0 #2 Seed - Lady Baked Beans U10AA

Coaches have kept sports alive in 2020. Has your kid's coach helped them through this crisis?Nominate them   for a chance to win $2500!